WARSTWA WEWNĘTRZNA DOSTĘPNA W 15 KOLORACH

niebieski

czarny

jasny biały

turkusowy

czerwony

żółty

fioletowy

pomarańczowy

zielony

różowy

pastelowy różowy

pastelowy zielony

biały

eco

brązowy

OPIS PRODUKTU

Rewolucyjna technologia umożliwiająca tworzenie wysokiej jakości produktów zadrukowanych w druku cyfrowym lub offsetowym aż do grubości 1.300 g/m2.

Technologia Multiloft składa się z warstw: Multiloft Sheets (warstwa wierzchnia i spodnia) i Multiloft Insert (warstwa wewnętrzna – rdzeń). Warstwy łączone są w procesie cięcia na gilotynie pod wpływem nacisku belki lub w prasie (minimum 3 kg/m2). W przypadku warstwy wierzchniej i spodniej (Multiloft Sheets)możliwy jest zadruk jednostronny w technologii cyfrowej lub offsetowej. Druga strona tych arkuszy pokryta jest klejem kontaktowym. Jeśli chodzi o warstwę wewnętrzną (Multiloft Insert) nie ma możliwości jej zadruku, ze względu na obustronne powleczenie klejem kontaktowym.

Warstwy zewnętrzne Multiloft wykonane są z wysokiej jakości papierów ozdobnych dostępnych w trzech odcieniach bieli i w dwóch wykończeniach: pure (biały i jasny biały) oraz opaque – gładzony (biały). Szeroka gama warstw wewnętrznych jest dostępna w trzech odcieniach bieli (odpowiadających odcieniom warstw Multiloft Sheets) i w jedenastu kolorach. Warstwy te wykonane są z papierów barwionych w masie, pokrytych obustronnie klejem kontaktowym. Możliwość łączenia kilku warstw i wyboru rdzenia spośród bogatej gamy kolorystycznej stwarza bardzo szerokie pole dla tworzenia indywidualnych kompozycji. Papiery stosowane w technologii Multiloft posiadają certyfikat FSC.