Pieczątki

Stanowi podstawowe wyposażenie każdego biura, ale nie tylko. Posiadanie pieczątki świadczy o profesjonalizmie firmy, a także znacznie ułatwia codzienne czynności, w tym załatwianie spraw urzędowych. Możemy na niej bowiem zamieścić wszystkie niezbędne dane jak nazwa firmy, adres, numer telefonu, NIP i nie tylko. Jednak nie jest to rozwiązanie zastrzeżone wyłącznie dla przedsiębiorców. Pieczątkę może sobie wyrobić praktycznie każdy.

Oferujemy Ci produkty o różnych rozmiarach płytki (wymiarach odbicia) do wyboru. Możesz też wybrać kolor tuszu, jak i samego automatu. Do wyboru masz obudowę czarną, czerwoną, zieloną, niebieską, a także białą. Na specjalnie życzenie możemy umieścić na niej dowolną grafikę bądź napis – zachęcamy do stworzenia własnego projektu w naszym kreatorze.

Zaprojektowanie własnej wizytówki nie jest trudne. Wystarczy wejść na stronę kreatora (opcja ta dostępna jest przy szczegółowym opisie każdego modelu pieczątki). Jego obsługa jest bardzo prosta. Możesz dzięki niemu przekazać nam wizualizację swojej pieczątki – nanieść tekst, który ma się na niej znajdować, a także zadecydować o jego ostatecznym wyglądzie. Kreator udostępnia takie opcje jak wybór czcionki oraz jej rozmiaru, pogrubienie, pochylenie, wyrównanie czy zmiana koloru. Możesz także dowolnie zmienić położenie tekstu, a także dodać do projektu własne pliki (na przykład z logo firmy bądź też dowolną grafiką).

Realizujemy zarówno większe, jak i pojedyncze zamówienia. Można je składać drogą elektroniczną codziennie przez 24 godziny na dobę. Czas realizacji zamówień uzależniony jest głównie od ich wielkości. Dlatego w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

26x10

34,00

38x14

39,00

47x18

49,00

58x22

55,00

70x25

62,00